Pink Unicorn Studio

Pink Unicorn Studio powstało z potrzeby tworzenia czegoś nowego. Tworzenia jednorożców. Od początku ważne było by trzymać się ściśle wyznaczonych zasad jakimi są zaangażowanie i wysoka jakość. Pink Unicorn Studio zajmuje się szeroko pojętym SEO. Począwszy od audytu SEO poprzez przygotowanie zaleceń optymalizacyjnych. W przypadku serwisów, które powstały na WordPress możliwe jest również wdrożenie zaleceń optymalizacyjnych.

Oferta

Twoje korzyści

Najważniejsze są Twoje korzyści. Wyróżnia mnie podejście do serwisu i potrzeb klienta, czyli Ciebie. Dlaczego? Pozycje są ważnym aczkolwiek nie najważniejszym aspektem SEO. Dużo bardziej liczy się poprawna indeksacja serwisu oraz jego ogólna widoczność w wyszukiwarce. Idea Pink Unicorn Studio jest dosyć prosta: moim klientom niepotrzebne są wysokie pozycje na frazy, które nie przynoszą mu korzyści. Co mogę Ci zaproponować?

Audyt SEO

W skład SEO wchodzi audyt pod kątem SEO. Dzięki niemu wiesz, co należy poprawić na stronie by Google spojrzało na nią łaskawszym okiem.

Widoczność

Wraz ze zmianami zgodnymi z audytem pojawi się widoczność Twojej strony a to pierwszy krok do pozyskania nowych klientów!

Korzyści

Dobra widoczność = więcej użytkowników = potencjalni klienci = pieniądze. Takie to proste.

Zainteresowana? Napisz!

Kim jestem?

Sprawdź